Uczniowie nagrodzeni w projekcie Oxford Reading Club

Brown Pelican | Uczniowie nagrodzeni w projekcie Oxford Reading Club

“If you don’t like to read, you haven’t found the right book.”
J.K. Rowling

Marzec był ostatnim miesiącem projektu Oxford Reading Club. W ciągu czterech miesięcy korzystania z platformy każdy mógł znaleźć coś dla siebie – jedni odkryli przyjemność czytania po angielsku, inni skupili się na wzbogacaniu słownictwa i ćwiczeniu rozumienia ze słuchu, a jeszcze inni postanowili szlifować umiejętność pisania.

Uczniowie, którzy wykazali się największą aktywnością, zaangażowaniem oraz wytrwałością zostali nagrodzeni.

Brown Pelican | Uczniowie nagrodzeni w projekcie Oxford Reading Club > Karta upominkową Empik
Kartę podarunkową do Empiku o wartości 50 zł otrzymują:

Marysia Badełek, Friendly Robins
Blanka Maicka, Friendly Robins
Oliwier Nowak, Kind Kingfishers
Hania Orłowicz, Friendly Robins
Natalia Piwowarska, Friendly Robins
Filip Przybyłowicz, Friendly Robins
Natalia Przybyłowicz, Chatty Chickadees

Recenzje książek, które podobały się uczniom najbardziej możecie przeczytać tutaj:

Oxford Reading Club – Book Reviews

Jeśli spodobały Wam się recenzje i chcielibyście przeczytać zaprezentowane pozycje lub poznać inne tytuły, możecie przedłużyć dostęp do Oxford Reading Club zakupując kod na okres od jednego do dwunastu miesięcy: